Oyun Hileleri

Football Manager 2022 Hileleri

Football Manager 2022 Hileleri

Football Manager 2022 hileleri ile oyuna hiçbir zorluk çekmeden hükmedecek ve tüm kupaları kazanacaksınız. Ayrıca istediğiniz oyuncuları kolaylıkla alıp sınırsız bütçe elde edebileceksiniz. Elbette FM 2022 hileleri ile oyunu oynamak büyük bir kesime keyif vermeyecektir. Fakat bir kesiminde oyunu hile ile oynadığı gerçeğini kabul etmek gerekiyor. Peki oyunu kolaylaştıran bu hileler nelerdir?

FM 2022 Hileleri

Football Manager 2022 hileleri birden fazla alternatif ile yapılabilmektedir. Bunlar arasında oyun içi hileler ve oyun dışı ek yazılım ile yapılabilen hileler yer almaktadır. Biz bu hile rehberinde sizlere tüm taktikleri anlatacağız.

Save/Load Hilesi

Football Manager serisinin en çok kullanılan ve tercih edilen hilesi. Save/Load yaparak oyunu çok kolay bir hale getirmek mümkün. Hiçbir şekilde program kullanımı gerektirmeyen bu hile zaten FM topluluğun en gözdeleri arasında yer almaktadır.

Oyunda maç başlamadan önce kayıt alarak maçları oynayabilirsiniz. Eğer kaybederseniz aldığınız kayıt dosyasını tekrar yükleyebilir ve aynı maçı tekrar oynayabilirsiniz. Peki ya kazanırsanız? Zaten amaçta o değil mi? O zaman bir sonraki maça kadar devam!

Oyun İçi Editör

Serinin 2 önceki oyunu ile beraber hayatımıza dahil olan oyun içi editör kullanımı zaten hile gibi bir şey diyebiliriz. Sports Interactive bunun önüne geçemediği için oyun içi editör satışını artık kendi gerçekleştiriyor. Cüzi bir miktar ödeyerek oyun içi editörü satın alabilirsiniz.

Oyun içi editörle kulüplerin bütçesinden itibarlarına, oyuncuların sözleşmelerinden aldıkları maaşa hatta profillerine kadar her şeyi değiştirmek mümkün. Üstelik sakatlıklara da müdahale edebiliyorsunuz. Eee daha nasıl bir hile bekliyorsunuz ki?

Cheat Engine Hilesi

Football Manager 2022 hileleri için oyun içi editöre para vermek istemeyenlerin kullanabileceği bir diğer hile çeşidi ise Cheat Engine yazılımı. Bu yazılımı zaten oyunlarda hile kullananlar kolaylıkla kullanabilirler. Fakat Football Manager 2022 içerisinde Cheat Engine ile yapabilecekleriniz sınırlı. Sadece finansal konularda işlem yapabiliyorsunuz. Bu yüzden buna kafa yormak yerine cüzi bir miktara oyun içi editörü satın almanızı tavsiye ederim.

FM 22 Hileli Taktik

Oyunun her sene piyasaya bir adet hileli taktiği düşüyor. Taktik sistemini en ince ayrıntısına kadar çözdükten sonra yapılan bu taktikler kazanma oranınızı %90 üzerine çıkartmaya yetiyor. Üstelik bu oranlara ulaşırken yıldız oyuncularla değil sadece doğru oyuncularla oynamanız yeterli oluyor.

Bu senede yine bizzat benim tarafımdan geliştirilen fm 2022 hileli taktik konusuna göz atabilirsiniz. Konu içerisinde taktiği nasıl kullanabileceğinize dair tüm açıklamalar mevcut. Bu sayede oyuna hükmetmeniz oldukça kolay bir hale gelecek.

Menajer Ekle/Kaldır Hilesi

Oyun içerisinde hiçbir gereksinim olmadan yapılabilen bir hile daha. Eğer almak istediğiniz bir oyuncu varsa veya bir oyuncunuzu uçuk fiyatlara satmak istiyorsanız kariyerinize 2.bir menajer eklemek mümkün. Yeni menajer ekle seçeneği ile zengin bir takıma kendi oluşturacağınız diğer profili menajer yapıp asıl takımınızdan oyuncular alabilirsiniz. Veya bu taktiği büyük maçlarda vs. kullanabilirsiniz.

Bu durum tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış durumda. Fakat bu hilenin sık tercih edilmemesinin bir sebebi var. Oyunun işleyişini çok fazla gerçek dışı hale getiriyor. Büyük teknik direktörler görevlerinden oluyorlar ve yeni gideceği yerlerde değişik seçimler yapıyorlar. Yani tüm dengeyi bir anda alt üst edebiliyor. Fakat yine de hile hiledir değil mi?

FMScout Genie Kullanımı

FMScout ekibi tarafından geliştirilen ve piyasaya ücretsiz olarak sunulan Genie Scout 2022 programı ile takımınıza rahatlıkla güzel oyuncular bulabilirsiniz. Bu program sayesinde oyuncuların CA/PA değerlerini görebiliyor ve gizli özelliklerini okuyabiliyorsunuz.

Oyuna herhangi bir müdahalede bulunmayan bu yazılım sayesinde genç wonderkid oyuncuları kolaylıkla toparlayabiliyorsunuz. Yada kelepir fiyata bulabileceğiniz kaliteli oyuncuları hiç bilinmeyen liglerden getirebiliyorsunuz. Program tamamen ücretsiz ve kullanımı oldukça kolay.

FM 2022 Wonderkid Listesi

Çok fazla Football Manager 2022 hilesi sayılmasa da wonderkid oyuncular listesi kullanarak genç yıldızları takımınıza uygun fiyatlara kazandırabilirsiniz. Kazandıracağınız bu oyuncuları geliştirebilir, 1-2 sezon sonra yüksek fiyatlara satabilirsiniz. Veya yıllarca kullanabilir takımın değişilmez efsaneleri arasına sokabilirsiniz.

Football Manager 2022 Wonderkid Oyuncular listesi içerisinde her mevki için onlarca farklı oyuncu bulunuyor. Sizde ihtiyacınız olan oyuncuları takıma kazandırmayı ve taktiğinize adapte etmeyi unutmayın!

Football Manager 2022 hileleri konusunda tüm detayları sizlere sorunsuzca anlatmaya çalıştık. Eğer sizin bildiğiniz farklı metotlar varsa bizimle paylaşabilir ve diğer menajerlere yardımda bulunabilirsiniz. Bol keyifli FM kariyerleri dileriz!

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir