Oyun Rehberleri

FiveM Whitelist Mülakat Soruları

FiveM Whitelist Mülakat Soruları

FiveM içerisinde farklı türlerden yüzlerce sunucu bulunuyor. Oyuncuların birçoğu rol yapma sunucularında, kendilerine özgü karakter hikayeleriyle oynayabiliyor. Rol yapma sunucularından bazılarında whitelist bulunuyor. Whitelist olan sunucularda yapılan roller genellikle biraz daha kaliteli oluyor. Bu sunucular, FiveM whitelist mülakat soruları hazırlayarak ön elemeleri gerçekleştirebiliyor. En çok sorulan FiveM whitelist soruları için içeriğimize bakabilirsiniz.

FiveM Whitelist Mülakat Soruları Nelerdir?

Rol yapmayı seven oyuncular boş vakitlerini GTA 5 rp sunucularında geçirmekten keyif alıyor. Eğlence için ayrılan vakiti keyifli bir şekilde değerlendirmek için kaliteli FiveM rp sunucuları tercih ediliyor. Ancak bu sunucularda oynamak için size sorulan sorulara doğru cevapları vermeniz gerekiyor. En çok sorulan whitelist sorularını aşağıda bulabilirsiniz.

İlk soru: ” Sahil kenarında veya iskelede oturuyorsunuz. Elinde kesici bir aletle çömelik bir şekilde size doğru yürüyen birisi var. Bütün olup biteni kamera açısından dolayı görebiliyorsunuz. Bu durumda vereceğiniz tepki ne olurdu? ” Buna benzeyen bir soru ile karşılaştığınız zaman ilk olarak bir rol yapma sunucusunda oynadığınızı ancak karakterinizin arkasında gözlerinin olmadığının farkına varın. Bu nedenle vereceğiniz cevabı buna göre hazırlayın.

İkinci soru: ” İçinde bulunduğunuz rol esnasında karşınızdaki oyuncu bir anda rolden çıkarak ooc olarak konuşmaya başladı. Böyle bir şey gerçekleştiğinde ooc olarak konuşan oyuncuya ooc cevap mı verirsiniz? yoksa role devam etmeye çalışıp rol bittiği zaman bu davranışı sergileyen oyuncuyu raporlar mısınız? ” Bu tarz soruların cevapları genellikle sorunun içerisinde olabilmektedir. Olayı iyice analiz edip ondan sonra cevap verin.

Üçüncü soru: ” Meta ile Mixing arasındaki fark nedir? Örneklendirerek açıklayın. ” Whitelist ile oyuncu kabul eden sunucularda en çok kullanılan FiveM whitelist mülakat soruları içnerisinde yer almaktadır. Bunun gibi sorularda FiveM rp terimleri bilginiz sorgulanmaktadır. Bu tür bilgi sorgulayan sorulara cevap verirken kesinlikle ama kesinlikle kendinizden bir şeyler katın.

FiveM whitelist mülakat soruları sunucudan sunucuya değişiklik göstermektedir. Eğer bir yerlerden kopya çekerek sorulara cevap verirseniz bu çok açık bir şekilde anlaşılıyor. Oyuncuların whitelist alamama sebeplerinden bir tanesi de kopya cevaplar vermesidir. İyi sunuculardan oynamanız için size sorulan whitelist sorularına kendinize özgü yanıtlar vermenizi tavsiye ediyoruz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

RUST Başlangıç Rehberi
Oyun Rehberleri

RUST Başlangıç Rehberi

Arkadaşlarınızla birlikte RUST oynamaya karar verdiniz ve henüz nereden başlamanız gerektiğini bilmiyorsunuz. RUST başlangıç rehberi içerisinde sunucuya ilk girdiğiniz andan itibaren yapabileceklerinizi özetledik. Oynadığınız sunucularda başka oyunculara karşı oynadığınız için

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir