Oyun Rehberleri

En İyi RimWorld Mod Paketleri Nelerdir? Mod Paketi Nasıl Kurulur?

En İyi RimWorld Mod Paketleri

RimWorld, 2018 yılında oyun dünyasına giriş yapan kendi koloninizi büyütüp hayatta kalmaya çalıştığınız strateji oyunudur. Oyun için yapılan güncellemeler, oyunculara her zaman yeni içerikler sunmayı başardı. Bunlara ek olarak oyuncular tarafından hazırlanmış RimWorld modları da oyun içeriğini eğlenceli hale getiriyor. En iyi RimWorld mod paketleri sayesinde oyun içeriğini zenginleştiren yeni araçlar, özellikler ve oynanış değişiklikleri elde edebilirsiniz.

En İyi RimWorld Mod Paketleri

RimWorld, uzun zamandır oyun dünyasında bulunuyor ve dünya çapında binlerce oyuncu tarafından sevilerek oynanıyor. Oyundaki çok ağır grafikler yok ancak çok aşırı detaylı bir işleyişi var. Her karakterin her bir parçasını tek tek dğiştirebiliyorsunuz. Buna ek olarak karakterlerin detaylı bir şekilde hazırlanmış yetenekleri mevcut.

Bu yeteneklerden faydalanıp içerisinde olduğunuz gezegende hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Oyunun vanilla sürümünden sıkıldıysanız aşağıda yer alan en iyi RimWorld mod paketleri ile oynamayı deneyebilirsiniz.

HugsLib

Oyunda kullanmak istediğiniz modları kurmadan önce ilk olarak HugsLib’i kurmanız gerekiyor. HugsLib sayesinde kuracağınız modların sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Böylece yeni bir mod kurduğunuzda karşılaşabileceğiniz bir hatadan dolayı kayıtlı oyununuzu kaybetmemiş olursunuz.

rimworld hugslib mod paketi

Common Sense

RimWorld karakterlerinin verdikleri kararlar bazı zamanlar garipleşebiliyor. Common sense mod paketini kurduktan sonra kolonistleriniz çok daha zeki bir şekilde hareket edecektir. Kolonistlerinizn görevlerine tam olarak odaklanacak ve her şeyi doğru sırada yaparak işlerini bitirecektir.

Colony Manager

Eğer oyunun ilerleyen zamanlarında kalabalıklaşan koloninizi kontrol etmekte zorlanacağınızı düşünüyorsanız colony manager mod paketi tam size göre. Bu mod paketi sayesinde AI’ların üretkenliğini arttırarak verimlilik sağlayabilirsiniz. Kolonide bulunan karakterler atadığınız görevleri her seferinde otomatik olarak yerine getirecektir. Böylece sürekli olarak aynı emirleri vermenize gerek kalmayacaktır.

Medical Tab

Koloninizi geliştirirken sağlık durumlarını gözetmeniz gerekiyor. İlk başlarda sayınız az olduğu için bunu yapmak çok kolay olacaktır. Lakin ilerleyen aşamalarda yeni kişiler koloniye katıldıkça her birini tek tek kontrol etmek çok zor olacaktır. Medical tab mod paketi sayesinde koloninizdeki her bir kolonistin her bir medikal istatistiğini takip edebilirsiniz. Böylece onların sakatlıklarını, kanama durumlarını, acılarını ve enfeksiyonlarını gözlemleyebilirsiniz.

rimworld medical tab mod paketi

1-2-3 Personalities

En iyi RimWorld mod paketleri içerisinde oyun derinliğini arttıran bir mod paketine yer vereceğiz. 1-2-3 Personalities mod paketi, karakter kombinasyonlarını önemli ölçüde arttırarak ortaya aşırı farklı karakterler çıkartmanızı sağlar. Bu da oyundaki ilerleyişi etkileyecek farklı ve öngörülemeyen sonuçların ortaya çıkmasını sağlar.

Defensive Positions

RimWorld oynarken tek düşmanınız içerisinde bulunduğunuz gezegen şartları olmayacak. Size saldırmak isteyen diğer kolonistler veya tehlikeli yaratıklar da oyunda yer alıyor. Defensive Positions mod paketini kurarak kolonistlerinizi avantajlı konuma getirecek savunma şekillerini kolayca oluşturabilirsiniz. Ayrıca kolonistlerinizi tek bir tıklamayla savaş pozisyonlarına götürebilirsiniz.

rimworld defensive positions mod paketi

RimWorld Mod Paketi Nasıl Kurulur?

  • Oyunu Steam kütüphanesi üzerinden yönetici olarak çalıştırın.
  • Ana menüdeki “Mods” butonuna tıklayın
  • Açılan ekranda uzun bir mod listesiyle karşılaşacaksınız. İhtiyacınız olan ve listemizdeki modları seçip kurulumu tamamlayın.

Bu adımları sırasıyla takip ederek mod paketlerini sorunsuz bir şekilde kurabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşma olasılığına karşı oyun dosyalarının yedeğini almanızı öneriyoruz.

Sonuç

Sizlerle paylaşacağımız en iyi RimWorld mod paketleri bunlardı. Mod paketlerinin kurulumunda bir sorunla karşılaşırsanız veya mod paketleri hakkında aklınıza takılan bir şey olursa yorumlardan belirtebilirsiniz. Oyuna henüz daha yeni başlayacaksanız RimWorld başlangıç rehberi ile oyunun ilk evresini kolayca atlatabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir