Oyun Rehberleri

CSGO Isınma Bitirme Kodu Nedir? Nasıl Kullanılır? Tüm Detaylarıyla Anlattık!

CSGO Isınma Bitirme Kodu

Counter Strike Global Offensive’in rekabetçi oyun modundan sıkılıp kendi açtıkları sunucularda arkadaşlarıyla birlikte oynayan çok fazla oyuncu bulunuyor. Oyuncular kendi sunucularında oyuna başlamadan önce ısınma turlarında ellerini ısıtabiliyor. Ancak bazı oyuncular ısınma turlarını hızlıca geçmeyi tercih ediyor. CSGO ısınma bitirme kodu sayesinde oyun öncesindeki 15 saniye ısınma turlarını hızlıca geçebilirsiniz.

CSGO Isınma Bitirme Kodu Nedir?

Oyuncular tarafından oluşturulan sunucularda herhangi bir özel ayar yapılmadığı zaman ısınma turları varsayılan olarak aktif halde geliyor. Birçok oyuncu ısınma turları sayesinde karşılaşma öncesi ellerini ısıtıp daha iyi performans sergileyebiliyor. Lakin bazı oyuncular bu ısınma turlarında çok fazla vakit kaybettiğini düşündüğü için hızlıca oyuna girmek istiyor.

Yönetici yetkisi bulunduğu sunucularda ısınma turlarını bitirmek için ” mp_warmup_end ” komutunu konsola girmeniz yeterli olacaktır.

CSGO Isınma Bitirme Kodu Nasıl Kullanılır?

  • Oyun ayarlarından geliştirici konsolunu aktifleştirdikten sonra ESC’nin altındaki ” é ” tuşuna basarak konsol penceresini açabilirsiniz.
  • Ardından yukarıdaki kodu bu konsol penceresine yapıştırın ve ENTER tuşuna basın.
  • Böylece kodu kullanmış olacaksınız.
csgo isinma bitirme kodu nasil kullanilir

CSGO oyuncuları tarafından erişilebilen kodlar yalnızca oyun içi konsol üzerinde kullanılabiliyor. Bazı komutları kullanabilmek için yetkiye ihtiyacınız olduğunu hatırlatmak isteriz.

Sonuç

CSGO ısınma bitirme kodu hakkında bildiğimiz her şeyi siz değerli takipçilerimizle paylaştık. Isınma kodunu kullanırken sorunla karşılaşırsanız yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Diğer oyunlarla ilgili bilgilendirici içerikler için oyun rehberleri kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir