Sistem Gereksinimleri

Contraband Police Sistem Gereksinimleri

Contraband Police Sistem Gereksinimleri

Büyük olmayan oyun firmaları veya bağımsız geliştiriciler tarafından yapılan simülasyon oyunları vakit geçirmek için iyi bir tercih olabilir. Orta halli grafikler ve çeşitli mekaniklere sahip olan Contraband Police oyununun da bunlardan biri olabileceğini düşünüyoruz. Bilgisayarınızın oyunu çalıştırıp çalıştaramayacağı hakkında fikir edinmek istiyorsanız Contraband Police sistem gereksinimleri ile kendi bilgisayarınızı karşılaştırabilirsiniz.

Contraband Police Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

80’li yıllarda geçen kominist bir ülkede sınır müfettişi olarak görev aldığınız Contraband Police, çok yakında çıkış yapacak. Oyun içerisinde çok fazla dikkat gerekteren görevler olduğu gibi bazı zamanlarda ise suçluları kovalamanız gerekecek. Bunu yapmak sandığınız kadar kolay olmayacak çünkü bazı şeyler detaylarda gizlenmiş. Çok dikkatli değilseniz yanlışlıkla suçlu olan birilerine izin verebilirsiniz.

Crazy Rocks tarafından geliştirilen Contraband Police’in grafiklerine baktığımız zaman diğer simülasyon oyunlarına göre iyi olduğunu söyleyebiliriz. Contraband Police sistem gereksinimlerini inceleyerek oyunu oynatabilecek minimum ve önerilen bilgisayar donanımlarını öğrenebilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-6600 @ 3.3 GHz veya AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 veya AMD RX 560
  • DirectX: Version 11
  • Depolama Alanı: 12 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i7-9700 @ 3.6 GHz ya da AMD Ryzen 5 3600 @ 3.6 GHz
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 2060 ya da AMD Radeon RX 5700
  • DirectX: Version 11
  • Depolama Alanı: 12 GB kullanılabilir alan

Contraband Police Kaç Gb?

contraband police kac gb

Contraband Police oyunu 8 Mart 2023 tarihinde çıkış yapacak. Oyun çıkmadan önce bazı oyuncular Contraband Police kaç gb? sorusunun cevabını merak ediyor. Oyunun bütün içeriklerini sorunsuz bir şekilde indirip kurmak için 12 GB boş alana ihtiyacınız olacak. Ancak yeni eklenebilecek içerikleri veya gelecek güncellemeleri sorunsuz yüklemek adına fazladan 4 veya 5 GB yer ayırmanızı öneriyoruz.

Bu içeriğimizde Contraband Police sistem gereksinimleri hakkında bilgilere ve Contraband Police kaç gb? sorusunun cevabına yer verdik. Umuyoruz ki oyun çıktığı zaman sevilerek oynanır. Diğer oyunların sistem gereksinimleri için ilgili kategoriye göz atabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz!

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir