Oyun Rehberleri

Car Mechanic Simulator 2021 Başlangıç Rehberi

Car Mechanic Simulator 2021 Başlangıç Rehberi

Car Mechanic Simulator 2021, simulasyon oyun türünün en iyi örneklerinden birisidir. İlk çıktığı dönemden itibaren geliştirileren oyuna eklenen içerikler oyunu çok daha eğlenceli hale getirdi. Oyunu ilk defa oynayacaksanız Car Mechanic Simulator 2021 başlangıç rehberi içerisinde anlatacağımız ipuçları sayesinde kolayca gelişebilirsiniz. Oyuna alıştıkça kendinize ait gelişme yöntemlerini deneyebilirsiniz.

Car Mechanic Simulator 2021 Başlangıç Rehberi

Red Dot Games tarafından geliştirilen Car Mechanic Simulator 2021, halen daha birçok oyuncu tarafından sevilerek oynanıyor. Oyunun yeni bir sürümünü henüz daha çıkmadı. Oyunun geliştirici şirketi yeni bir oyun çıkartmak yerine oyunlarını sürekli olarak güncelleyerek yeni DLC paketleri sunmayı tercih ediyor. Bu sayede oyunun devamlılığı sağlanıyor. Oyuna ilk defa giriyorsanız Car Mechanic Simulator 2021 başlangıç rehberi ile sizlere anlatacağımız ipuçlarını uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

Garajı Hemen Genişletmeyin

car mechanic simulator 2021 baslangic ipuclari

Oyuncuların birçoğu oyunda biraz para kazandıktan sonra ilk iş olarak garajı genişletir. İlk başta mantıklı bir fikirmiş gibi gözükse de ilerleyen zamanlarda sizi sıkıntıya sokacaktır. Garajı genişletmek için harcadığınız paranın ardından elinizde pek bir para kalmayacak. Garajı genişletmek yerine yeni gelecek araçların tamirinde kullanacağınız parçaları almak için para biriktirmenizi tavsiye ediyoruz.

İnceleme Modunu Dikkatlice Kullanın

car mechanic simulator 2021 inceleme modu

Araçları tamire başlamadan önce inceleme modunu kullanarak her detayı gözden geçirin. İnceleme modu açık iken hangi parçalarda sorun olduğunu kolayca görebilirsiniz. Böylece tamir edeceğiniz parçayı bulmak için her şeyi sökmek zorunda kalmazsınız. İnceleme modunu kullanmadan hatalı parçayı ararsanız çok fazla vakit kaybedeceksiniz. Ayrıca bu modda test ettiğiniz her bir parça için 1 exp kazanırsınız.

Diğer Hata Bulma Cihazlarını Açın

car mechanic simulator 2021 ariza tespit aletleri

İnceleme modunda bulamadığınız bazı hataları diğer hata bulma cihazlarıyla araştırabilirsiniz. Özellikle OBD Scanner, Fuel Pressure Test ve Tire Tread Tester gibi cihazları kullanarak aracın sorunlarını tespit edebilirsiniz. Bu cihazları oyunun ilerleyen aşamalarında çok sık kullanacağınızı hatırlatmak isteriz.

Renovator Yeteneğini Geliştirin

car mechanic simulator 2021 yetenek gelistirme

Car Mechanic Simulator 2021 başlangıç rehberi içerisindeki en önemli kısıma geldik. Oyunda araçları tamir ettikçe bir miktar deneyim puanı kazanırsınız. Kazandığınız deneyim puanlarıyla karakterinizin yetenekleri geliştirebilir ve araçları çok daha hızlı bir şekilde tamir edebilirsiniz. Renovator yeteneğini geliştirerek araçları tamir ederken kullanabileceğiniz daha fazla parçaya erişebilirsiniz. Yeni parçalar sayesinde daha yüksek deneyim puanı kazanabilirsiniz.

Yan Görevlere Önem Vermeyin

Oyunda ilerlerken ana görevleri yapmanız yeterli olacaktır. Yan görevleri yaparsanız daha fazla para ve deneyim puanı kazanırsınız ancak yan görevlere harcayacağınız vakti ana görevleri tamamlamak için kullanmanızı öneriyoruz. Yalnızca ana görevlerle ilerleyerek gelişim sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Yapabileceğiniz ana görev kalmadığı zaman yan görevleri bitirmeyi deneyebilirsiniz.

Car Mechanic Simulator 2021 başlangıç rehberi içerisinde birçok önemli noktaya değindik. Önerilerimizi uygulayarak kolayca gelişebileceğinizi düşünüyoruz. Atladığımız bir yer varsa yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Diğer oyunlar için hazırladığımız oyun rehberleri için ilgili kategoriye göz atabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir