Cafe Owner Simulator Başlangıç Rehberi

Cafe Owner Simulator Başlangıç Rehberi

Cafe Owner Simulator, oyuncuların hayallerindeki dükkanı sıfırdan yapmalarına imkan tanıyan eğlenceli bir simülasyon oyunudur. Cafe Owner Simulator başlangıç rehberi ile oyundaki dükkanınızı geliştirmenize yardımcı olacak önemli noktaları sizlere aktaracağız. İçeriğimizde yer alan öneriler başlangıçta çok hızlı bir şekilde ilerlemenizi kolaylaştıracaktır.

Cafe Owner Simulator Başlangıç Rehberi

Cafe Owner Simulator piyasaya çıktığı günden beri Steam platformunda oyuncular tarafından çoğunlukla olumlu yorumlar aldı. Oyunculara genel anlamda oynaması keyifli bir simülasyon oyunu deneyimi sunan bu oyunu 185 TL’ye satın alabilirsiniz. Oyunun fiyatı yüksek olmasına rağmen oynarken çok fazla eğlenebilirsiniz. İşte Cafe Owner Simulator püf noktaları;

Etrafı Temizleyerek İşe Başlayın

cafe owner simulator baslangic rehberi temizlik

Oyuna girdiğinizde her şeyden önce çevredeki çöpleri temizleyin. Böylece etraftaki dağınıklığı kaldırmış olursunuz. Her tarafından derli toplu gözükmesi hem müşterilerin sizi tercih etmesini hemde sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Her yeri temizlediğinizden emin olmak için yaptığınız yerleri tekrar kontrol edin.

Görevleri Takip Edin

Simülasyon oyunlarında ilerlemenin en eğlenceli ve kolay yollarından bir tanesi de oyundaki görevleri yapmaktır. Görevleri yaparak hem bir şeyler elde edebilirsiniz hemde oyunun basit mekaniklerini kolayca öğrenebilirsiniz.

Tableti Keşfedin

cafe owner simulator tablet kullanimi

Oyunun ilerleyen aşamalarında çok sık kullanacağınız tableti öğrenin. Tableti açarak neyi nereden satın alabileceğinizi ve tabletle neler yapabileceğinizi inceleyin. İlk başta çok gereksiz gibi gözükse de tablet üzerinden yapabileceklerinizi bilmek her zaman iş kolaylatırıcı olacaktır.

Dekorasyona Önem Verin

Cafe Owner Simulator başlangıç rehberi içindeki en önemli kısıma geldik. Dükkanın tasarımı sizin oyundan keyif almanız için oldukça önemlidir. Gerçekçi bir oyun deneyimi istiyorsanız dükkanın duvarlarını ve masa düzenlerini kendi zevkinize göre dizayn edin. Her şeyi rastgele olarak koymayı tercih ederseniz özellikle müşterilere yapacağınız servisler konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz.

Çalışanlarınızı Özenle Seçin

İşe alacağınız çalışanlar müşteri memnuniyetini arttıracaktır. Özellikle çalışma hızı yüksek çalışanlar işe alarak müşterilerinizi çok fazla bekletmeden onlara hizmet sunabilirsiniz. Tabi bununla birlikte çalışan maaşlarına da dikkat etmelisiniz. İlk başlarda bütçenize uygun çalışanları işe başlatarak bir miktar para biriktirebilirsiniz.

Mutfağınızı Düzenli Tutun

Mutfak aletlerini düzenli bir şekilde yerleştirerek istenen yemekleri çok hızlı bir şekilde pişirebilirsiniz. Mutfağınız ne kadar düzenliyse çalışanlarınızın performansı da bir o kadar iyi olacaktır. Mutfak düzeni yaparken özellikle dolap yerleşimine dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

Cafe Owner Simulator başlangıç rehberi ile sizlere anlatacaklarımız bunlardı. Umuyoruz ki sizlere sunduğumuz ipuçlarıyla oyundaki gelişim sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Daha fazla oyun rehberleri için ilgili kategoriye göz atabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir