Kasmayan En İyi Android Emulatör 2021

Kasmayan En İyi Android Emulatör 2021

Mobil oyunlar çok fazla ilgi görmeye başladı. Özellikle bir çok PC oyununun (PUBG, COD vb.) mobile versiyonları çıkmaya başladıkça bu sürümler oyuncular tarafından daha çok sevilir ve oynanır hale geldi. Lakin bazı oyuncular küçük boyutlu ekrana sahip olduğundan dolayı mobil oyunları bilgisayardan oynamaya çalışıyorlar. Bunu yapabilmenin en iyi yolu ise emulatör programları kullanmaktır. Oyuncuların sıkça araştırdığı konu ise kasmayan en iyi Android emulatör programının hangisi olduğudur.

Kasmayan En İyi Android Emulatör Hangisi?

Mobil oyunları bilgisayardan oynamak son dönemlerde oldukça popüler olmaya başladı. Bunun başlıca nedenleri arasında oyuncuların sahip olduğu telefonların yeterli gücü verememesi ve ekran boyutunun oyundan keyif alacak kadar büyük olmaması yer alıyor. Bu tarz sorunların önüne geçmek için Android emulatör programları oyuncuların yardımına yetişiyor. Ancak tercih edilen emulatör programlarının oyunları ne denli yüksek performansta çalıştırdıkları da çok önemli.

Bizim tercihlerimiz arasında Gameloop ve BlueStacks 5 bulunuyor. Bu emulatör programlarından BlueStacks 5, Android cihazınızdan yaptığınız günlük mobil işlemleri daha hızlı yapmanız için oldukça iyidir. Oyun oynatma konusunda ise Gameloop biraz daha başarılı diyebiliriz. Lakin Gameloop içerisinde bütün Google Play Store mağazası bulunmadığını da hatırlatmak gerekiyor.

COD ve PUBG Mobile Kasmayan Emulatör Programı

Eğer PUBG ve COD gibi oyunların mobile versiyonlarını oynuyorsanız fps değerinin önemini bilirsiniz. Bu tarz battleroyale ve fps oyunlarında en iyi fps değerini almak rakiplerinize karşı önemli derecede avantaj kazandıracaktır. Bu yüzden COD ve PUBG Mobile kasmayan emulatör arıyorsanız Gameloop tam olarak size göre. Oyuncuların fps değerlerini maksimize eden yazılımı sayesinde mobile fps oyunlarında daha fazla performans almanızı sağlıyor. Fakat Gameloop içerisinde pek fazla mobil oyun yer almıyor. PUBG ve COD Mobile oynuyorsanız kesinlikle Gameloop’u kullanmalısınız.

Peki ya diğer oyunlar ne olacak? Diğer mobil oyunları oynamak için BlueStacks 5 emulatör programı oldukça başarılı diyebiliriz. Google Play Store içerisinde yer alan bütün oyunları bu emulatör sayesinde rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bunlar haricinde bir çok program daha var. Fakat kasmayan en iyi Android emulatör arıyorsanız Gameloop ve BlueStacks 5 versiyonunu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Daha fazla oyun rehberleri gelmesini istiyorsanız konunun alt kısmındaki yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.